Prodejní galerie se zajímavými výrobky českých a evropských designérů
Rychlý kontakt: +420 321 000 816

O nás

Prodejna JB Koncept

Prodejní galerii JB Koncept najdete v nádherném prostředí původního měšťanského domu čp. 37 na Jiřího náměstí v Poděbradech.

Jedná se o pozoruhodně architektonicky řešený objekt se složitým stavebním vývojem, situovaný v severní frontě historického Jiřího náměstí. Většina konstrukcí v přízemí pochází z renesančního období (je zde dochovaný letopočet portálku s datem 1659). Některé konstrukce však mohly být vloženy do starších prostorů až po třicetileté válce, respektive po požáru města v roce 1653. Klenby prvního patra jsou nepochybně až barokní. Prodejna JB Koncept Pozoruhodné průčelí vrcholně klasicistního tvarosloví pochází z doby těsně po dalším požáru roku 1800. V přízemí bylo původně podloubí, na sklonku 19. stol. překryl levý otvor předsazený dřevěný výkladec.

S ohledem na jedinečnost interiéru jsme se rozhodli v tomto krásném prostředí vytvořit prodejní galerii, nesoucí jméno JB Koncept, která nabízí obyvatelům i návštěvníkům města kromě vlastních produktů společnosti Blažek Glass - broušeného olovnatého křišťálu, patentovaných skleněných pilníků na nehty a luxusních, ručně broušených lamp značky LEC i zajímavé výrobky českých a evropských designérů a výrobců.

V prodejně můžete nakoupit interiérové doplňky, šperky, hračky, upomínkové předměty z nejrůznějších materiálů (sklo, keramika, porcelán, textil, dřevo).

Pro zájemce organizujeme workshopy, na kterých si mohou sami vyzkoušet různé výrobní technologie a postupy a vyrobit si vlastní originální produkt.